Cyklinowanie podłóg i parkietów Gdynia

Realizujemy kompleksową usługę cyklinowania podłóg drewnianych na terenie Gdyni.

Efekt profesjonalnego cyklinowania wykonanego przez firmę Master Parkiet

Luksusowy parkiet na każdą kieszeń

Drewniane podłogi w mieszkaniach i lokalach w tzw. starym budownictwie, często posiadają wartość sentymentalną. Przy wykonywaniu kosztownego, generalnego remontu wnętrz, niejednokrotnie wystarczy jedynie gruntowne odnowienie takiej stylowej posadzki. Gdy jednak chodzi o cyklinowanie parkietu i szlifowanie podłóg z drewna, realizację usług warto powierzyć profesjonalistom.

W mieście takim jak Gdynia nietrudno o prawdziwych mistrzów w pracach parkieciarskich. Doskonali fachowcy z naszej firmy MASTER Parkiet pod klucz! posiadają dostęp do najnowszych technologii, dzięki czemu odnowią posadzkę z niesamowitym wyczuciem i precyzją, a jednocześnie nie będzie kosztowało to majątek!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług cyklinowania parkietów w Gdyni?

Szybkość procesu i wysoka skuteczność renowacji to jedne z wielu zalet realizowanych przez nas usług cyklinowania drewna w rejonie Gdyni, jak i całego Trójmiasta. Możemy uzyskać znakomite efekty na nawet najbardziej zaniedbanych i wyeksploatowanych powierzchniach drewnianych. Dzięki temu możemy przywrócić im dawny blask bez konieczności przeprowadzania kosztownego, a zarazem czasochłonnego remontu i wymiany desek podłogowych. W ten sposób zachowamy również historyczne elementy podłóg o niepowtarzalnym wyglądzie.

Na czym polega cyklinowanie podłogi na terenie Gdyni?

Oferowane przez nas usługi pozwalają na odnowienie każdego rodzaju powierzchni drewnianych, jak i drewnopochodnych. Proces zawsze rozpoczynamy od kompleksowej weryfikacji stanu zastanego. Warto pamiętać, że użycie cykliniarki jest metodą inwazyjną, która bezpowrotnie usuwa mikrowarstwę drewna. Jeżeli zatem parkiet będzie zbyt cienki, realizacja zamówienia może być niemożliwa. Jeśli jednak grubość jest wystarczająca, to przystępujemy do wstępnego szlifowania zniszczonych powłok papierem ściernym o zróżnicowanej gradacji.

Kolejnym etapem jest cyklinowanie parkietu z użyciem maszyny, które realizujemy na terenie Gdyni, jak i innych obszarów Trójmiasta. Umożliwia ono idealne wyrównanie desek i zlikwidowanie szpecących je rys, wgłębień i innych skutków uszkodzeń mechanicznych będących następstwem intensywnej eksploatacji. W przypadku głębokich ubytków stosujemy specjalnie przygotowane preparaty żywiczne z dodatkiem pyłu drzewnego. Pozwalają one na efektywne wypełnienie wszelkich dziur.

Ostatnim elementem procesu renowacji jest wykończenie poprzez polerkę ręczną lub maszynową, w celu maksymalnego wygładzenia powierzchni. Następnie jest ona kompleksowo czyszczona, konserwowana i zabezpieczana poprzez lakierowanie. Dzięki temu efekty operacji będą zachowane przez wiele lat, a podłoga pozostanie w doskonałej kondycji na długi czas. Warto pamiętać, że cyklinowanie podłóg stanowi tanią alternatywę dla wymiany całego parkietu.

Profesjonalne podejście do konserwacji podłóg z drewna - nasze usługi parkieciarskie

Jesteśmy w stanie wydobyć ponadczasowe piękno z każdego parkietu. Chemia, którą stosujemy do koloryzacji oraz prac wykończeniowych, jest w pełni ekologiczna i z pewnością nie zaszkodzi nawet najbardziej delikatnym deskom.

MASTER Parkiet pod klucz! to solidna firma z tradycjami. Zapraszamy do współpracy klientów zwłaszcza z Gdyni - zlećcie nam Państwo montaż i cyklinowanie podłóg drewnianych, a nie będziecie zawiedzeni!