Piękne parkiety - cyklinowanie w Gdyni

Efekt profesjonalnego cyklinowania wykonanego przez firmę Master Parkiet

Luksusowy parkiet na każdą kieszeń

Drewniane podłogi w mieszkaniach i lokalach w tzw. starym budownictwie, często posiadają wartość sentymentalną. Przy wykonywaniu kosztownego, generalnego remontu wnętrz, niejednokrotnie wystarczy jedynie gruntowne odnowienie takiej stylowej posadzki. Gdy jednak chodzi o cyklinowanie i szlifowanie podłóg z drewna, realizację usług warto powierzyć profesjonalistom. W mieście takim jak Gdynia nietrudno o prawdziwych mistrzów w pracach parkieciarskich. Doskonali fachowcy z naszej firmy MASTER Parkiet pod klucz! posiadają dostęp do najnowszych technologii, dzięki czemu odnowią posadzkę z niesamowitym wyczuciem i precyzją, a jednocześnie nie będzie kosztowało to majątek!

Profesjonalne podejście do konserwacji podłóg z drewna

Jesteśmy w stanie wydobyć ponadczasowe piękno z każdego parkietu. Chemia, którą stosujemy do koloryzacji oraz prac wykończeniowych, jest w pełni ekologiczna i z pewnością nie zaszkodzi nawet najbardziej delikatnym deskom.

MASTER Parkiet pod klucz! to solidna firma z tradycjami. Zapraszamy do współpracy klientów zwłaszcza z Gdyni - zlećcie nam Państwo montaż i cyklinowanie drewnianych posadzek, a nie będziecie zawiedzeni!