Elegancki parkiet dla każdego

Jasny parkiet po cyklinowaniu

Łączymy długoletnie doświadczenie z nieustannym doskonaleniem naszej wiedzy praktycznej i kwalifikacji. Nasz świetnie zaopatrzony park maszynowy, a także stosowanie ekologicznej chemii do wykończenia podłoży drewnianych, to zalety, które przemawiają za wyborem oferty szlachetnych podłóg w standardzie „pod klucz”. Profesjonalny montaż posadzek drewnianych i ich renowacja - cyklinowanie bezpyłowe, zmiana koloru, lakierowanie oraz inne usługi parkieciarskie, to od lat nasza specjalność. Ponadto, trudnimy się dystrybucją desek podłogowych, jak też produktów do ich pielęgnacji oraz konserwacji.

Postaw na jakość Twojej nowej podłogi

Fachowo doradzimy Państwu przy doborze typu podłoża do charakteru pomieszczenia, tak by wykonywane przez naszą firmę pokrycia drewniane służyły Wam jak najdłużej. Dzięki przystępnym cenom naszych usług, udowadniamy, że kompleksowe wsparcie profesjonalistów oraz królewska jakość szlachetnego drewna dostępne są dla każdego klienta z rejonu Trójmiasta!

MASTER Parkiet pod klucz! - usługi dla odbiorców prywatnych oraz firm z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, proszę skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy albo dzwoniąc pod nr tel. 505 333 102.