Cyklinowanie podłóg i parkietów Gdańsk

Skontaktuj się z nami: 509 358 604

Podłoga po cyklinowaniu i lakierowaniu w Gdańsku

Usługi parkieciarskie w Gdańsku – zapraszamy

Jedną z głównych usług wykonywanych przez naszą firmę Master Parkiet, jest cyklinowanie podłóg z różnych rodzajów drewna na terenie całego miasta Gdańsk. Przywracamy dawne piękno nawet bardzo zniszczonym i starym podłogą (oczywiście, jeżeli jej grubość pozwala na przeprowadzenie szlifowania starej nawierzchni bez ryzyka zniszczenia podłogi).

Praca związana z drewnianymi podłogami jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Poza kompleksową ofertą usług zapewniamy Państwu wyspecjalizowane doradztwo w zakresie wyboru oraz pielęgnacji parkietu. Dysponujemy także bogatym asortymentem posadzek z drewna krajowego i egzotycznego, a dodatkowo proponujemy Wam ekologiczną chemię do prac wykończeniowych oraz konserwacji. Dołożymy wszelkich starań, aby parkiety, wykonane dla Państwa w standardzie „pod klucz”, trwale zachowały nienaganny wygląd.

Kompleksowa renowacja podłóg przez cyklinowanie parkietu w Gdańsku

Specjalistyczne cyklinowanie parkietu, które przeprowadzamy na terenie Gdańska to kompleksowa usługa, która umożliwia perfekcyjną renowację nawet najbardziej zniszczonych parkietów oraz podłóg drewnianych. Realizując ją, wykorzystujemy wysokiej jakości papier ścierny, jak i nowoczesne cykliniarki. Pozwalają one na dokładne i bezpieczne zeszlifowanie zniszczonej powierzchni i usunięcie minimalnej grubości warstwy drewna. Dzięki temu uzyskujemy idealnie wyrównane deski, pozbawione rys czy wgłębień będących efektem intensywnej eksploatacji.

Proponowana przez nas usługa pozwala przywrócić starym podłogom i parkietom drewnianym dawny blask. Stosowane przez nas technologie umożliwiają również zniwelowanie ubytków w materiale poprzez ich wypełnienie specjalnym preparatem opartym na bazie naturalnych żywic i pyłów drzewnych. Dzięki temu nie ma śladu po uszkodzeniach. Ostatnim etapem jest końcowe wygładzenie powierzchni polerką oraz lakierowanie, co jest gwarancją wieloletniej trwałości efektów całego procesu.

Korzyści płynące z naszych usług cyklinowania na terenie Gdańska

Realizowane przez nas usługi cyklinowania na terenie Gdańska niosą za sobą wiele wymiernych korzyści. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Profesjonalne usługi parkieciarskie pozwalają na szybkie odświeżenie wyglądu wnętrz bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac remontowych.

Precyzyjne układanie parkietów i profesjonalne cyklinowanie Gdańsk

Wykonujemy cyklinowanie podłóg oraz precyzyjne układanie parkietów na terenie Gdańska. Współpracę zawsze zaczynamy od oceny aktualnego stanu technicznego powierzchni podłogowej. Na tej podstawie możemy określić, czy nie jest ona zbyt cienka na poddanie jej procesowi renowacji z użyciem metod ściernych. Zawsze oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie konserwacji i pielęgnacji odświeżonych podłóg drewnianych.

Nasza firma powstała z pasji do dbałości o piękno drewna we wnętrzach mieszkalnych i użytkowych. Dziś MASTER Parkiet pod klucz! Układa i odnawia drewniane podłogi u klientów indywidualnych oraz komercyjnych w Gdańsku czy Gdyni. Realizujemy profesjonalne i kompleksowe usługi parkieciarskie - montaż, szlifowanie, cyklinowanie bezpyłowe oraz wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe, udzielając gwarancji na w pełni profesjonalne efekty.